Navigation Menu+

Dodatkowe wyposażenie samochodu ciężarowego

Posted on Paź 11, 2017 by in Wyposażenie i komfort |

Dla kierowcy samochodu ciężarowego najważniejsze jest oczywiście to, aby mógł bezpiecznie dojeżdżać do celu. Jednak mając świadomość, że danego dnia wyrusza w daleką trasę na pewno zwróci uwagę również na możliwość posiadania odpowiedniego wyposażenia dodatkowego, które pozwoli mu na zapewnienie sobie pełnego komfortu oraz na przeprowadzanie różnego rodzaju napraw. Wobec tego różnego rodzaju akcesoria przeznaczone do samochodów ciężarowych cieszą się ogromną popularnością wśród właścicieli taborów ciężarowych.

Dodatkowe elementy oświetleniowe pojazdu ciężarowego

Standardowe oświetlenie pojazdów ciężarowych wchodzi w zakres ich wyposażenia dostarczanego wraz z zakupioną ciężarówką. Jednak w sprzedaży dostępne są różnego rodzaju elementy oświetleniowe, a nawet odpowiednie lampki, które pozwalają kierowcom na lepszą obsługę posiadanego przez nich pojazdu transportowego. Dlatego mogą oni sięgać między innymi po lampy obrysowe diodowe, w których źródłem światła są wspomniane diody LED w odpowiedniej ilości, posiadające wskazane wcześniej kolory. Na ich montaż w czasie jazdy pozwoli niezbędnik kierowcy sprzedawany przez producenta ciężarówki, która jest przez niego obsługiwana. Znajdą się w nim również produkty pozwalające mu na obsługę reflektorów, które czasami mogą wymagać niewielkich regulacji. Najbardziej odpowiednim niezbędnikiem osoby kierującej pojazdem ciężarowym może się okazać skrzynka ADR w której obok latarki nieiskrzącej znajdują się między innymi łopaty składane nieiskrzące i rękawice nitrylowe.

Odpowiednie wyposażenie kabiny kierowcy

Nowoczesne pojazdy ciężarowe posiadają takie kabiny, które stają się dla kierowców bezpiecznym miejscem pozwalającym im nie tylko na kierowanie pojazdem, ale również na potrzebny im odpoczynek. Najbardziej wygodni kierowcy mogą zamówić odpowiednie elementy ozdobne przeznaczone do kabin podczas dokonywania wyboru konkretnej ciężarówki. Istnieje także możliwość dokupywania zasłon i pokrowców na siedzenia czy zagłówki oraz dywaników welurowych i gumowych.

Więcej znajdziesz na http://esklep.star-hurt.pl/